У четвер, 25 червня, у Хаджибейському районі Одеси на залізничних коліях уразило струмом підлітка. Наразі потерпілому надають допомогу в лікарні.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
14-річного хлопчика з опіками виявив на вулиці біля залізничних колій чоловік, який їхав повз.
За попередньою інформацією правоохоронців, підліток приїхав до обласного центру з Великодолинської громади Одеського району.
Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та наголошують, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. Напруга в контактній мережі над об’єктами залізниці сягає 27,5 тисячі вольт. Для отримання удару струмом необов'язково торкатися дротів – достатньо до них наблизитися.
Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.