В Одесі на залізничних коліях уразило струмом підлітка

Залізничні колії.

Залізничні колії. Фото ілюстративне: railway.supply

Події
Сьогодні 19:50
Автор: Юлія Чороба

У четвер, 25 червня, у Хаджибейському районі Одеси на залізничних коліях уразило струмом підлітка. Наразі потерпілому надають допомогу в лікарні.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області. 

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про нещасний випадок на залізниці

14-річного хлопчика з опіками виявив на вулиці біля залізничних колій чоловік, який їхав повз. 

За попередньою інформацією правоохоронців, підліток приїхав до обласного центру з Великодолинської громади Одеського району. 

Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та наголошують, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. Напруга в контактній мережі над об’єктами залізниці сягає 27,5 тисячі вольт. Для отримання удару струмом необов'язково торкатися дротів – достатньо до них наблизитися.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах