Ворог масовано обстріляв Одещину: перші подробиці про стан пораненої дитини та руйнування

Ворог масовано обстріляв Одещину: перші подробиці про стан пораненої дитини та руйнування

Ворог масовано обстріляв Одещину: перші подробиці про стан пораненої дитини та руйнування

Події
Сьогодні 09:28

У ніч на 24 липня російські війська завдали масованого комбінованого удару по Одеської області із застосуванням ракет та ударних безпілотників. Ворожі влучання спричинили руйнування в житловому секторі та на території промислового об'єкта.

Про це повідомив очільник ОВА Олег Кіпер. 

Внаслідок атаки пошкоджено дах багатоквартирного будинку, декілька приватних осель та легкові автомобілі. Зазнали поранень двоє людей — медичну допомогу на місці надали жінці та 4-річній дитині.

Руйнувань зазнала й територія одного з місцевих підприємств, де, на щастя, минулося без жертв. Підрозділи ДСНС оперативно ліквідували всі пожежі, що спалахнули на місцях прильотів.

Нагадаємо, у ніч на 23 липня російські війська здійснили тривалу повітряну атаку на Одесу. За попередньою інформацією, внаслідок ворожих ударів минулося без людських жертв та постраждалих. 

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах