Одеські учні повертаються за парти: як проходитиме навчання

Одеські учні повертаються за парти: як проходитиме навчання.

Одеські учні повертаються за парти: як проходитиме навчання. Фото: freepik.com

Події
29 жовтня 2022 12:09

Із 31 жовтня одеські учні повертаються за парти. Педагоги готуються до варіантів відключення світла, у школах готують моделі проведення уроків у різний час. Директор департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич розповіла про те, на що варто чекати.

Вже зараз батькам рекомендують завантажити електронні версії підручників, якщо немає паперових, щоби з ними можна було працювати в автономному режимі.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Крім того, слід зробити таке:

− додатково переглянути свій органайзер, щоб телефоном чи особисто регулювати підключення дитини до уроків. Багатьом потрібна батьківська увага з цього приводу;

− пам'ятати, що урок можна переглянути на сайті департаменту (там є все за програмою).

Після публікації графіка відключень навчальним закладам потрібно буде кілька днів створення розкладів. Крім того, у департаменті попереджають про можливе об'єднання учнів різних класів паралелі до груп, залежно від місця проживання та графіка відключення світла.

Можливі зміни звичного розкладу: є предмети, які обов'язково потребують щоденного контакту з учителем, те, що можна почитати самостійно і потім обговорити.

Очікується зменшення обсягу та характеру домашніх завдань (усі розуміють, що діти не зможуть працювати в інтернеті або з книгою без світла).

"Штурмитиме, але прогнозую, що з чітким графіком через кілька днів освіта налаштується", − заявила Олена Буйневич.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах