Одеські спортсмени здобули дві золоті медалі чемпіонатів України з легкої атлетики. Фото: noc-odessa.org.ua

23 лютого 2023 14:22

Спортсмени Одеської області вибороли чотири медалі з легкої атлетики, серед яких дві золоті та дві бронзові. Про це повідомляє пресслужба регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

Йдеться про два чемпіонати України, які відбулися у Києві з 17 по 19 лютого.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Обидві золоті медалі в активі легкоатлета з Чорноморська Владислава Шепелєва - у "дорослому" та молодіжному чемпіонатах. Він став переможцем у потрійному стрибку з особистим рекордом для залів (16 метрів 18 сантиметрів, просто неба — 16 метрів 29 сантиметрів),

19-річний Микита Стаднюк із Чорноморська завоював бронзову медаль чемпіонату України серед молоді з особистим рекордом для закритих приміщень, стрибнувши на сім метрів та 16 сантиметрів.

А 19-річний одеський динамівець Володимир Кілко також став бронзовим призером чемпіонату України серед молоді на дистанції 60 метрів с/б – 8,35 секунди.