Спортсмен із Одеської області переміг на міжнародному турнірі з вільної боротьби. Фото: facebook.com/tarutyneselrada

27 лютого 2023 17:00

Уродженець півдня Одещини 27-річний Василь Михайлов став чемпіоном рейтингового турніру в Єгипті. Завдяки "золоту" Василя чоловіча збірна з вільної боротьби посіла друге місце у командному заліку. Про це повідомили у Тарутинській селищній раді.

Так, у місті Олександрія (Єгипет) з 23 по 26 лютого відбувся рейтинговий турнір зі спортивної боротьби "Ібрагім Мустафа". У складі чоловічої збірної України Василь Михайлов отримав золоту нагороду на перших міжнародних змаганнях цього року.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У фіналі категорії "до 86 кілограм" він у напруженій боротьбі переміг американця Західа Валенсію – 8:6. Перемогу Василеві приніс прийом, проведений за 35 секунд до закінчення сутички. Суддя його оцінив у два бали. Зазначимо, що перша трихвилинка завершилася з рахунком 6:6.

Зазначимо, що Василь уперше виступав у новій для себе категорії. Протягом спортивної кар'єри (у змаганнях серед дорослих), враховуючи Олімпіаду-2020, він боровся у категорії "до 74 кілограми", після чого перейшов у вагу "до 79 кілограмів", зокрема виграв чемпіонат України-2022, а також відбір на чемпіонат Європи-2023, який відбувся 10-11 лютого на олімпійській базі у Кончі-Заспі.

Чоловіча збірна України з вільної боротьби виборола п'ять медалей (одну золоту, дві срібні, дві бронзові) і посіла друге місце у командному заліку. А жіноча збірна здобула сім нагород (2-2-3) і стала найкращою командою турніру.