Одеський скелелаз встановив національний рекорд і став чемпіоном України

Одеський скелелаз встановив національний рекорд та став чемпіоном України.

Одеський скелелаз встановив національний рекорд та став чемпіоном України. Фото: noc-odessa.org.ua

30 березня 2023 20:00

Одеські спортсмени вибороли дві медалі на чемпіонаті України зі скелелазіння, зокрема вибороли одну золоту нагороду. Про це повідомили у пресслужбі регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

Так, на змаганнях, що відбулися у Києві, 18-річний Григорій Ільчишин став чемпіоном у дисципліні "Швидкість". Також юнак встановив національний рекорд: у півфіналі він показав результат 5,48 секунди, випередивши свого старшого товариша по команді, який подолав трасу за 5,67 секунди.

• Одеський скелелаз встановив національний рекорд і став чемпіоном України фото
  • Одеський скелелаз встановив національний рекорд і став чемпіоном України фото 1

Одеський скелелаз встановив національний рекорд і став чемпіоном України фото

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Рекорд України (5,48 секунди) тепер лише 0,1 секунди поступається рекорду Європи, який встановив спортсмен із Росії Владислав Деулін 5 липня 2021 року на етапі Кубка світу у швейцарському Вілларсі. Світовий рекорд – 5,00 секунди встановив іранський спортсмен Кіроман Катібін на етапі Кубка світу у французькому Шамоні 8 липня 2022 року.

Ще один одесит 24-річний Костянтин Павленко здобув бронзу.

Збірна Одеської області посіла перше місце у командному заліку у дисципліні "Швидкість", набравши у сумі 1000 очок за підсумком виступу чотирьох спортсменів.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.