Яка погода буде у Одесі на вихідних

Яка погода буде у Одесі на вихідні. || Фото: facebook.com/igor.belov.7587

Наступними вихідними, 18 та 19 березня, в Одесі буде весняна погода. Про це повідомляє Гідрометцентр Чорного та Азовського морів.

Також, згідно з прогнозами, у суботу на нас очікує дощ, а в неділю трохи потеплішає.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

18 березня

Хмарно з проясненнями. Вночі обіцяють невеликий дощ, удень без істотних опадів.
Вітер північний, 9-14 метрів за секунду. Температура вночі становитиме 4-6°С тепла, вдень підніметься до 8-10°С тепла. На автошляхах області видимість гарна.

19 березня

Хмарно з проясненнями. Без опадів. Вітер північний, 9-14 метрів за секунду. Температура вночі становитиме 0-5°С тепла, вдень підніметься до 1-16°С тепла.

Зазначимо, що вже цієї п'ятниці та у вихідні в Одесі можна буде послухати класичну музику, відвідати творчий вечір Едгара Вінницького та подивитися цікаві спектаклі. Vgorode склав добірку яскравих заходів, які відбудуться у нашому місті в найближчі три дні.

Последние новости