Одеський тайбоксер завоював "золото" на Всесвітніх іграх

Одеський тайбоксер виборов "золото" на Всесвітніх іграх. || Фото: facebook.com/oda.odesa

На Всесвітніх іграх у змаганнях з тайського боксу одесит Ігор Любченко отримав золоту медаль. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на пресслужбу Одеської Військової Адміністрації.

У фінальному поєдинку у ваговій категорії до 63,5 кілограма він рішенням суддів здолав тайця Вирасака Чарахаджада. Змагання відбулися у Бірмінгемі (США).

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Для України це 42 медаль на цих змаганнях. Національна команда посідає другу позицію у медальному заліку турніру.

Така кількість нагород – це рекорд українців за всю історію Світових ігор.

Любченко став третім спортсменом з Одеської області, який приніс регіону та країні "золото" Світових ігор-2022. Раніше чемпіонками стали каратистки Анжеліка Терлюга та Аніта Серегіна.

Раніше ми повідомляли, що одеситка Вікторія Мотричко здобула "золото" на чемпіонаті світу з міжнародних шашок, який проходив у столиці Латвії – Ризі.