Богема

100 грн.
Богема - фото

Богема - фото

Джакомо Пуччіні (1858-1924) – італійський композитор, один із найталановитіших представників віризму, реалістичного спрямування в італійській музиці та інших видах мистецтва, що існував наприкінці ХІХ століття. Пуччині – композитор вишуканого смаку, блискучий майстер інструментів, вміло використовує у своїх партитурах новітні досягнення сучасного йому західноєвропейського симфонізму.

Прем'єра опери "Богема" відбулася 1 лютого 1896 року у Турині. Лібрето написано за романом французького письменника Анрі Мюрже "Життя богеми". У ньому зображено життя талановитих, але бідних молодих артистів – поетів, художників, музикантів, які мешкають у Латинському кварталі Парижа.

У 1893 році Луїджі Іліка та Джузеппе Джакоза почали писати лібретто на основі роману Мюрже. Робота тривала близько двох років. Музика була написана за вісім місяців.

"Богема" – лірична опера, основою якої покладено особисту драму героїв. Водночас у творі широко представлені колоритні картини ексцентричного життя художників, акторів та поетів.

Музика по ходу твору змінюється від темпераментної, живої, енергійної – до ніжної та тендітної, драматичної, а у фіналі стає траурно-трагічною.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Instagram, Facebook, Viber

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах