Одесити стали отримувати рахунки за опалення нежитлових приміщень будинку

Одесситы стали получать счета за отопление нежилых помещений дома.

Одесситы стали получать счета за отопление нежилых помещений дома. Фото: vgorode.ua

Комуналка
23 лютого 12:23

Жителі Одеси стали масово скаржитися на дивні нарахування, які вони виявили у платіжках у графі "Загальні потреби опалення". Про це повідомляє Vgorode із посиланням на місцевих жителів.

За словами одеситів, які отримали нові платіжки, комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" нараховує плату не лише за опалення житлових приміщень, але також за допоміжні приміщення та місця загального користування будинку: сходові клітки, горища, парадні та підвали.

Не забудьте підписатися на канал Vgorode.ua в Telegram.

Жителі міста обурені такими нарахуваннями, а деякі взагалі відмовляються платити за опалення нежитлових приміщень у будинку.

Так, одесит Ігор Берг вважає, що це грабіж, а комунальники вигадали собі "годівницю". Жителька міста Ірина Бондаренко взагалі відмовилася оплачувати нову графу і закликала інших не платити.

Здебільшого нарахування у "Загальних потребах опалення" варіюються від 400 до 500 гривень. До речі, отримуватимуть ці рахунки й ті, хто відмовився від центрального опалення.

Платіжка. Фото: facebook.com/groups/odessablack/posts/2088160158000170/ Платіжка. Фото: facebook.com/groups/odessablack/posts/2088160158000170/

У свою чергу, "Теплопостачання міста Одеси" опублікувало пояснення цих нарахувань. Так, 28 січня цього року набула чинності нова редакція Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.

У новій редакції визначили, що за спожиту теплову енергію, що входить до будинку, мають платити усі співвласники багатоквартирного будинку, у тому числі й ті, хто має індивідуальне опалення. Загальний обсяг теплової енергії на опалення будинку визначається за допомогою вузла комерційного обліку теплової енергії або розрахунково у разі відсутності, тимчасового виходу з ладу або втрати.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах