У гуманітарному центрі Одеси просять допомогти: що принести для тероборони

У гуманітарному центрі Одеси просять допомогти: що принести до тероборони.

У гуманітарному центрі Одеси просять допомогти: що принести до тероборони. Фото: t.me/Bratchuk_Sergey

Події
16 березня 2022 12:45

У Гуманітарному волонтерському центрі на вулиці Рішельєвській, 9а в Одесі ще 15 березня закінчились продукти. Містян просять допомогти. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на соцмережі штабу.

Так, до "Одеського ринку їжі" потрібно привезти такі продукти:

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

- консерви м'ясні та овочеві;
- макарони, крупи, каші швидкого приготування, пюре "Мівіна";
- печиво;
- кетчуп, томатну пасту;
- мед, цукор (не в стеках);
- натуральна мелена кава.
.
Також одесити можуть привезти та необхідні медикаменти. Так, центр просить індивідуальні перев'язувальні пакети, джгути, гемостатичні губки, хлоргексидин, м'які носилки, спреї для носа, йод, "Отривін", "Гриппостад", "Евказолін", зеленку, активоване вугілля, гематоген, полівітаміни, "Стрепсілс інтенс" "Адаптол", "Ципрофлоксацин", "Ніфуроксазід", капсули "Ентеросгель", стіки "Атоксіл", шприци 5.0.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах