Як одеські поліцейські рятували людей з-під завалів: опубліковано відео

Як одеські поліцейські рятували людей з-під завалів: опубліковано відео

Як одеські поліцейські рятували людей з-під завалів: опубліковано відео

Події
10 травня 2022 17:55

Після ракетного удару по торговому центру "Рів'єра" в Одесі та складах 9 травня правоохоронці розпочали порятунок людей у ​​завалених приміщеннях. Відповідне відео з'явилося на Facebook-сторінці ГУНП на Одещині. Про це повідомляє Vgorode.

«На цих жахливих кадрах – наслідки "денацифікації" жителів Одеської області, яку влаштували російські окупанти у 77 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Співробітники батальйону поліції особливого призначення рятують із зруйнованого ракетами об'єкта цивільної інфраструктури кількох охоронців. На превеликий жаль, дорогою до лікарні життя одного чоловіка обірвалося… Одеська область – українська земля. Була, є і такою залишиться. І жоден "російський світ" у нас не пройде!», – сказано у повідомленні поліції.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, що в результаті обстрілу 9 травня на Одещині загинула одна людина і ще п'ять отримали поранення. Двоє зараз у лікарні. Торгівельний центр практично зруйнований.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах