В Одесі та області розганяють фейки про виявлені випадки холери

В Одесі та області розганяють фейки про виявлені випадки холери.

В Одесі та області розганяють фейки про виявлені випадки холери. Фото: grad.ua

Події
10 червня 2022 12:26

Інформація, що масово поширюється в інтернеті, щодо виявлення фактів захворювання на холеру – фейк. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на Одеську ОВА.

Деякі ЗМІ пишуть, що в "інфекційці" міста Кілія на Одещині зафіксовано випадки холери. Керівництво лікарні це заперечує.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як зазначають інфекціоністи, захворюваність на холеру визначається не при огляді лікарем за тими чи іншими симптомами, а виключно лабораторно-бактеріологічним аналізом.

Станом на 12:00 10 червня 2022 року жодного факту підтвердження наявності збудника холери ні в Одесі, ні на Одещині немає.



Нагадаємо, що раніше в одеських групах Viber та Telegram почала поширюватися недостовірна інформація про нібито можливість зараження води холерою.

За інформацією головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, в країні не зафіксовано жодного випадку захворювання на холеру.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах