Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги

Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги.

Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги. Фото: t.me/odeskaODA

Події
17 квiтня 2023 14:32

Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги на чемпіонатах – з контактного ушу, фехтування та армреслінгу. Про це повідомляє пресслужба Одеської ОВА.

Так, на чемпіонаті України з фехтування наші спортсмени вибороли золото та срібло. Одесит Андрій Ягодка став чемпіоном України з фехтування на шаблях. Андрій у фіналі переміг чемпіона України 2022 року Юрія Цапа і став кращим.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зазначимо, що це шосте чемпіонство Андрія за останні десять років.

Тим часом збірна Одеської області у складі Аліни Комащук, Олени Кравацької, Ганни Суворової, Валерії Моренець-Кубанської – срібна призерка чемпіонату України в командному заліку серед жінок. Збірна Одеської області виборола 29 медалей (сім золотих, 13 срібних та дев'ять бронзових) на чемпіонаті України з контактного ушу (саньшоу).

А на чемпіонаті України з армреслінгу серед молоді Андрій Ольховський посів друге місце у ваговій категорії 80 кілограмів на ліву руку.