Підвищився рівень ракетної загрози: яка ситуація в Одесі й області вранці 17 червня

Підвищився рівень ракетної загрози: яка ситуація в Одесі й області вранці 17 червня.

Підвищився рівень ракетної загрози: яка ситуація в Одесі й області вранці 17 червня. Фото: pravda.com.ua

Події
17 червня 2023 09:55

Ніч із 16 на 17 червня в Одесі та Одеській області пройшла без сигналів повітряної тривоги та без обстрілів. Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

При цьому загроза ракетно-дронових ударів залишається актуальною.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Також представник ОВА вкотре закликав громадян дотримуватись інформаційної гігієни.

Відео: t.me/Bratchuk_Sergey

За даними Оперативного командування "Південь", станом на ранок 17 червня угруповання ворога переформатувалося: частину корабельного складу окупанти завели до пунктів базування, а на бойове чергування в Чорному морі вивели два надводних ракетоносії. Загальний залп "Калібрів" може сягати 16.

Загалом у Чорному морі перебувають сім ворожих кораблів, а Азовському – один.

"Рівень ракетної загрози знову підвищений. Не нехтуйте власною безпекою, сигнали повітряної тривоги не ігноруйте!" – закликають громадян військові.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах