Військком Одеської області прокоментував повістки у спортзалах

Військком Одеської області прокоментував повістки у спортзалах.

Військком Одеської області прокоментував повістки у спортзалах. На фото знімок екрана youtube.com/@UkraineMediaCenterOdesa

Події
12 грудня 2023 15:47

Начальник Одеського ОТЦК та СП Олександр Охріменко прокоментував повістки у спортзалах. За його словами, такі випадки трапляються, ймовірно, тому, що ці заходи проводять військові, які недостатньо обізнані в законодавстві. Зокрема, може йтися і про дислоковані через травми з фронту військовослужбовців. Про це стало відомо на брифінгу в Ukraine Media Center Odesa 12 грудня.

"З кожної нагоди я особисто і мої підлеглі керівники ТЦК проводимо відповідні розбори та роз'яснювальну роботу. Якщо і мають такі випадки, то заходи вживаються", – заявив Охріменко.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За словами військового, у соціальних мережах поширюється не зовсім правдива інформація і насправді представники ТЦК не порушують чинне законодавство країни під час воєнного стану.

Наразі триває одне службове розслідування – єдине таке за час його виконання обов'язків.

Прокоментував Олександр Охріменко також і ситуації з нібито утриманням чоловіків у військкоматах після отримання повістки:

"Ніхто фактично не містить тих представників або кандидатів на військову службу з мобілізації. Це звичайне оформлення документів, уточнення документів з баз даних, проходження військово-лікарської комісії зокрема, яка займає певний період часу. Ті всі дані, які, можливо, дещо перебільшені.І, крім того, відео, які знімаються тими категоріями кандидатів... Можливо, є такі недогляди, але над цим питанням ми працюємо", – розповів військком.

Водночас він зазначив, що у регіоні відбуваються мобілізаційні заходи, проте виконання плану у регіоні не на достатньому рівні. Поки немає призову одразу до військових частин і чоловіків мобілізують до навчальних центрів, де ті проходять відповідну підготовку.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах