В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель

В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель - фото

В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель - фото

Події
14 лютого 12:27

В Одесі на вулиці Гоголя, 11 зупинили нескінченну надбудову на пам'ятнику архітектури – будинку Трощинського 1849 року. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Будівля більш відома як “Будинок Гоголя”, адже у 1850-1851 роках тут жив та працював письменник Микола Гоголь. Тому свою назву отримала і вулиця, де розташований пам'ятник.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як зазначив міський голова Геннадій Труханов, до повномасштабної війни з власниками Будинку Гоголя було досягнуто повного розуміння, розпочато процес відновлення пам'ятки архітектури. За процедурою – оформлено необхідний пакет документів на протиаварійні роботи з метою зупинити руйнування будівлі, зміцнити її конструкції та підготувати до подальших реставраційних робіт із збереженням автентичного вигляду.

І справді, уповноважена особа власників ТОВ "Хіллс Інвест" у 2021 році виконала основний обсяг протиаварійних робіт. Але під виглядом продовження протиаварійних робіт, у 2023 році на будівлі розпочалися незаконні роботи щодо пристосування її під нову функцію (ймовірно – готель). Добудували третій поверх з боку двору та розпочалося будівництво нових балконів. Наразі роботи на пам'ятнику архітектури зупинили.  • В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель фото
  • В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель фото 1
  • В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель фото 2
  • В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель фото 3

В Одесі зупинили незаконну надбудову на "Будинку Гоголя": там хотіли зробити готель фотоВсі фото та відео: t.me/odesacityofficial

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах