Вечірній вибух в Одесі: що відомо про атаку

Слід від швидкісної цілі а небі.

Слід від швидкісної цілі а небі. Фото ілюстративне: "Андрющенко Time" / Facebook

Події
23 лютого 19:05

Увечері в неділю, 23 лютого, в Одесі прогримів вибух. В Одеській області триває повітряна тривога.

Повітряні Сили ЗС України попереджали про ракетну небезпеку.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про вечірній вибух в Одесі

Повітряну тривогу в Одеській області оголосили о 18:38. О 18:45 Повітряні Сили ЗС України повідомили, що з акваторії Чорного моря в напрямку Одеси рухаються швидкісні цілі, а 18:52 закликали всіх, хто перебуває в Одесі та Одеському районі бути в укриттях.

О 18:53 міський голова Одеси Геннадій Труханов зазначив, що жителям Київського району варто бути обережними. О 18:55 у місті пролунав вибух.

О 19:00 оголосили відбій повітряної тривоги. Інформації щодо наслідків цього обстрілу наразі немає.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах