Від підприємця до воїна: історія бійця стрілецького батальйону поліції Одещини

Боєць стрілецького батальйону поліції Одещини Горн.

Боєць стрілецького батальйону поліції Одещини Горн. Фото: ГУНП в Одеській області

Події
Сьогодні 17:10

Поліцейський зі стрілецького батальйону ГУНП в Одеській області Горн покинув успішний бізнес і став на захист Батьківщини. Захиснику України 25 років. Спочатку побратими називали його малим, але воїн швидко довів, що молодість не означає слабкість. 

Про це в середу, 5 серпня, повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області. 

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Що відомо про Горна

Донедавна Горн працював у сфері продажу техніки, але дізнався про спецпідрозділ поліції, який боронить Україну, та вирішив долучитися до його лав.

"Мені розповіли про можливість працювати з безпілотниками, і мене зацікавила така перспектива, адже я був обізнаний у дронах", ‒ згадує поліцейський.

Боєць стрілецького батальйону поліції Одещини Горн.Боєць стрілецького батальйону поліції Одещини Горн. Фото: ГУНП в Одеській області

Горн пройшов навчання з інструкторами, після чого його запросили до команди FPV-пілотування. У квітні правоохоронця зарахували до стрілецького батальйону поліції Одещини, а вже менш ніж за два місяці він опинився на позиції. Дорога до фронту виявилася важкою: довелося подолати сім кілометрів у спеку та під атаками КАБів, які вибухали в кількох сотнях метрів від військових.

"У мене навіть у вухах задзвеніло від несподіванки. Було страшно, але ми дійшли до позиції без паніки", ‒ зазначає боєць.

Відео: YouTube-канал "Поліція Одещини"

Перший виліт Горна був вдалим: поліцейський із першої спроби підбив ворожий дрон. За це командир вручив новачку відзнаку. Надалі таких відзнак було чимало. Крім керування безпілотниками, Горн займався інженерією: майстрував, ремонтував, облаштовував дрони, переробляв трофейні БпЛА. Також він проводив розвідку місцевості, шукаючи нові місця, де перебував ворог.

Боєць стрілецького батальйону поліції Одещини Горн.Боєць стрілецького батальйону поліції Одещини Горн. Фото: ГУНП в Одеській області

Наразі поліцейський розвивається у сфері FPV-пілотування. Тим, хто сумнівається, чи варто ставати на захист України, він радить не боятися, зазначає, що головне ‒ холодна голова, бажання навчатися та впевненість у собі.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах