Де в Одесі можна безкоштовно зробити онкоскринінг передміхурової залози

Де в Одесі можна безкоштовно зробити онкоскринінг передміхурової залози.

Де в Одесі можна безкоштовно зробити онкоскринінг передміхурової залози. Фото: kyiv.clinic

Події
25 листопада 2022 13:29

В Одесі можна безкоштовно пройти онкоскринінг передміхурової залози. Вже 40629 одеситів пройшли його. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міськради.

Так, в Одесі за рахунок міського бюджету працює Міська цільова програма "Здоров'я", за якою чоловіків забезпечують доступним онкоскрінінгом новоутворень. Це дослідження дозволяє виявити онкозахворювання передміхурової залози на ранній стадії, ще до появи клінічних симптомів, отже, своєчасно розпочати лікування.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У разі підвищення цього показника пацієнтів направляють на біопсію передміхурової залози. За цей час в урологічних стаціонарах Одеси виконали 2212 поліфокальних біопсій, з яких рак простати знайшли у 68-72% випадків, передпухлинні зміни – у 4-7, а у 5% пацієнтів, інші випадки – запальні та доброякісні захворювання.

Як перевірити

Напрямок на безкоштовний аналіз крові для визначення ПСА пацієнти з доброякісними захворюваннями передміхурової залози можуть отримати у лікаря чи уролога. Дослідження проводиться на базі великих клінічних лабораторій Одеси – у міських лікарнях №№1, 5, №10, а також у консультативно-діагностичних центрах №6 та №20.

Рак передміхурової залози часто не викликає жодних симптомів на ранніх стадіях, тому чоловіки після 40 років обов'язково повинні проходити обстеження передміхурової залози та сечового міхура один раз на рік.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах