Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів та вже їх продають

Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів і їх уже продають.

Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів і їх уже продають. Фото: facebook.com/avdeev.odessa

Події
12 серпня 15:25

Інспектори ДАБК зафіксували незаконне будівництво дев'яти зблокованих таунхаусів у районі Четвертої станції Люстдорфської дороги в Одесі. Ці котеджі вже активно продають через соціальні мережі та сайти. Про це повідомляє начальник управління ДАБКу в Одесі Олександр Авдєєв.

Після візиту інспекторів сайт забудовника перестав працювати. На жаль, порушники користуються мораторієм на перевірки у воєнний час, що обмежує можливості ДАБКу. Але в Одесі діє механізм комісійних досліджень. У четвер, 11 серпня, провели таке обстеження разом із представниками Київської районної адміністрації, Департаментів архітектури та містобудування та земельних ресурсів. Там і з'ясувалося, що земельна ділянка, що забудовується, площею – 0,1 га, за адресою: вулиця Перша лінія, 31 знаходиться в процесі поділу. Департамент архітектури та містобудування не видавав вихідних даних на проектування. Тобто документів, які дають право на виконання будівельних робіт, відсутні.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

До того ж, будівництво таунхаусів відбувається з порушенням протипожежних відстаней між будинками.

Інвестування у вищезгадані об'єкти небезпечне, оскільки вони будуються самочинно, без затвердженої проектної документації та з порушенням будівельних норм.

Управління ДАБК направило листа до Одеської обласної прокуратури, Київської окружної прокуратури та Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням вжити необхідних заходів реагування для зупинення виконання самовільних будівельних робіт та відкриття кримінального провадження.

  • Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів та вже їх продають фото
  • Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів та вже їх продають фото 1
  • Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів та вже їх продають фото 2

Небезпечні інвестиції: на Люстдорфській дорозі будують танхауси без документів та вже їх продають фотоУсі фото: facebook.com/avdeev.odessa

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах