Отримай відповідь: чи можна відпочивати на лиманах в Одеській області

Отримай відповідь: чи можна відпочивати на лиманах в Одеській області.

Отримай відповідь: чи можна відпочивати на лиманах в Одеській області. Фото: facebook.com/rusevivan

Події
12 червня 14:18

Відпочивати на узбережжі лиманів в Одеській області цьогоріч небезпечно, а в деяких місцях категорично заборонено. Про це повідомляє Vgorode з посиланням на начальника науково-дослідного відділу парку "Тузловські лимани" Івана Русєва.

За словами еколога, від війни значною мірою страждають не лише люди, а й дика природа.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Наслідки російського обстрілу на лиманах.Наслідки російського обстрілу на лиманах. Фото: facebook.com/rusevivan

У цей час року на мілководді лиманів та узбережжі Чорного моря завжди було багато птахів, гнізд рідкісних видів, відпочивали люди та звучали мелодії дикої природи. Зараз же в цих мальовничих куточках видніються уламки російських ракет, а також вирви від ракетних ударів і мін.

Наслідки російського обстрілу на лиманах.Наслідки російського обстрілу на лиманах. Фото: facebook.com/rusevivan

Еколог зазначив, що друзі нацпарку, які відвідували ці території до війни, часто цікавляться, чи можна відпочити у парку, на узбережжі лиманів чи моря, проте зараз такий відпочинок небезпечний.

Наслідки російського обстрілу на лиманах.Наслідки російського обстрілу на лиманах. Фото: facebook.com/rusevivan

При цьому Іван Русєв оптимістично наголосив, що природа обов'язково відродиться, а він сам, як і багато його колег в Україні та за кордоном, боротиметься за природу та за свою країну Україну до переможного кінця.

Раніше в Оперативному командуванні "Південь" заявили, що в рамках забезпечення оборони, громадської безпеки та здійснення заходів правового режиму воєнного стану заборонено вихід з об'єктів базування та від берега, використання та пересування маломірних плавальних засобів у Дністровському лимані та на вході до нього, на річках Дністер та Турунчук, а також в українській частині Кучурганського водосховища. Наближення на відстань до 100 метрів і прохід під мостами через Дністровський лиман і річку Дністер суворо заборонені.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах