Отримай відповідь: як в умовах відключення світла в Одесі працюють школи і дитсадки

Отримай відповідь: як в умовах відключення світла в Одесі працюють школи і дитсадки.

Отримай відповідь: як в умовах відключення світла в Одесі працюють школи і дитсадки. Фото: Facebook-сторінка Олени Буйневич

Події
30 листопада 2022 20:30

В умовах екстреного відключення світла одеські очні школи працюватимуть до 16:00. Про це повідомила директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Усіх учнів умовно поділили на чотири групи. До першої групи належать діти, які можуть приєднуватись до уроків в онлайн-форматі. Для цієї категорії учнів нічого не зміниться. Якщо вчитель не зможе вести урок у себе вдома або безпосередньо на робочому місці, він зможе зробити це в одному з "Пунктів Незламності", де є генератори та інтернет.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Друга група – це школярі, у будинках яких понад дві доби немає світла. Олена Буйневич зазначила, що такі учні можуть прийти зарядити гаджети в "Пунктах Незламності", а також отримати від класного керівника список тем для вивчення і посилання на уроки. Після перегляду уроків діти можуть зустрітися з учителем і роз'яснити незрозумілі моменти. Також учням із другої групи варто задуматися про очне навчання, тим більше, що зараз школи з укриттями заповнені лише частково.

Для третьої групи, тобто для 11-класників, протягом тижня сформують кабінети в школах з укриттями, щоб випускні класи могли займатися очно.

Четверта група – діти, які перебувають за кордоном. Для цих учнів нічого не зміниться: вони продовжуватимуть займатися дистанційно.

Загалом навіть в умовах екстрених відключень електроенергії школи Одеси продовжать працювати у більш-менш звичному режимі: діти писатимуть контрольні роботи, отримуватимуть оцінки, проходитимуть нові теми, а наприкінці грудня підуть на двотижневі канікули.

Попри те, що школи отримали розпорядження видати всі екземпляри підручників, книжок не вистачає, тож батькам варто завантажити їх електронні версії.

Вплинули екстрені відключення світла і роботу дитячих садків. Наразі в Одесі працюють понад 30 дошкільних закладів, проте через перебої з електропостачанням сніданки малюкам доводиться готувати о четвертій ранку.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах