У суботу ППО збили ворожу ракету, яка прямувала на Одеську область

У суботу ППО збили ворожу ракету, яка прямувала на Одеську область.

У суботу ППО збили ворожу ракету, яка прямувала на Одеську область. Фото: pravda.com.ua

Події
22 травня 2022 09:45

Зранку 21 травня сили систем українського ППО збили крилату ракету. Про це повідомляє Vgorode із посиланням на офіцера Оперативного командування "Південь" Владислава Назарова.

За його словами, цю ракету росіяни направили до Одеської області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Також на півдні області ворог втратив безпілотник-розвідник "Орлан-10" влучним пострілом наших бійців.

Також на лінії зіткнення в Херсонській та Миколаївській областях супротивник продовжує ведення бойових дій щодо займаного рубежу та вдосконалення своїх позицій. Нових ударних угруповань ворог не створював, активних наступальних дій не вів.

Вогняний наліт наших підрозділів покрив контрольно-наглядовий пункт одного з ударних формувань супротивника у Херсонській області. Управління підрозділами супротивник втратив.

Загалом за добу внаслідок ракетно-артилерійської активності наших підрозділів за підтримки авіації противник недорахувався 29 людей, втратив модернізований танк Т-72Б3, самохідну гаубицю "Мста-С" та іншу броньовану техніку. Також наші воїни знищили великокаліберну гармату "Гіацинт" та самохідну гармату великої потужності "Півонія".

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах