В Одесі готують підняти ціни на паркувальний збір та плату за паркування

В Одесі готують підняти ціни на паркувальний збір та плату за паркування.

В Одесі готують підняти ціни на паркувальний збір та плату за паркування. Фото: teren.in.ua

Події
14 червня 12:17

Плата за паркування автотранспорту в Одесі у 2023 році суттєво зросте з п'яти-восьми гривень на годину до 20-ти у центрі. Про це повідомляє Vgorode з посиланням на " Думську ".

Це питання обговорювалося на засіданні бюджетної комісії міськради.
Першим етапом стане підвищення з 1 січня 2023 року паркувального збору – це відрахування, що йдуть від операторів паркувань до муніципального бюджету. Наразі його ставка – 90 копійок за квадратний метр на день. Її планують підвищити вдвічі. Підвищення ставок очікує також прибережні паркування та автостоянки.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

В результаті "паркувальні" надходження до скарбниці зростуть із 41 до 107 мільйонів гривень на рік. Однак, таке рішення є регуляторним актом. Щоб збільшити ставки паркувального збору з 1 січня 2023 року, міськрада має зібратися на сесію та проголосувати до середини липня.

Як зазначив голова транспортної комісії міськради Петро Обухов, підвищення плати за паркування спричинить і збільшення штрафів, що стягуються за неправильне паркування. Штраф дорівнює 20 тарифам.

Загалом влада планує запровадити цілий комплекс заходів. Наприклад, за відсутності паркомату можна буде розрахуватись за допомогою мобільного додатка. Буде вестися база даних тих, хто оплатив паркування, і якщо ви розрахуєтеся готівкою з нелегальним паркувальником в зеленому жилеті, то зараховуватися це не буде, і інспектори паркувальних вас оштрафують. Це має допомогти у боротьбі з нелегалами.

Крім того, як планують у муніципалітеті, у майбутньому головним чи навіть єдиним паркувальним оператором у місті стане профільне комунальне підприємство.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах