В Одесі затримали колаборанта, який працював на ворога у виправній колонії Херсона

В Одесі затримали колаборанта, який працював на ворога у виправній колонії Херсона.

В Одесі затримали колаборанта, який працював на ворога у виправній колонії Херсона. Фото: od.gp.gov.ua

Події
13 сiчня 2023 15:27

В Одесі затримали херсонського колаборанта, який працював на ворога у виправній колонії. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури регіону.

За даними слідства, працівник виправної колонії після захоплення Херсона перейшов на бік ворога. Він добровільно погодився на пропозицію окупантів служити у незаконно створеній загарбниками "ІК "Північна виправна колонія (№90)" на посаді інструктора-кінолога із присвоєнням так званого "спеціального звання прапорщика внутрішньої служби".

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Перебуваючи на цій посаді, забезпечував організацію діяльності кінологічного підрозділу та дресирував службових собак для охорони зазначеної колонії.

Надалі, злякавшись наступу українських захисників на Півдні України, залишив місце несення служби та втік до Одеси, де його затримали співробітники УСБУ на Одещині.

Наразі за клопотанням прокурора підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

В Одесі затримали колаборанта, який працював на ворога у виправній колонії Херсона.В Одесі затримали колаборанта, який працював на ворога у виправній колонії Херсона. Фото: od.gp.gov.ua

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах