Одеський каратист завоював медаль на великому міжнародному турнірі

Одеський каратист завоював медаль на великому міжнародному турнірі.

25 листопада 2022 16:09

18-річний одеський каратист Давид Яновський завоював срібну медаль на турнірі серії А у категорії "до 67 кілограм" на змаганнях, що проходили у Джакарті. Про це повідомляє пресслужба регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

У фіналі Давид Яновський поступився Шармі Пранаю з Індії. Матч завершився внічию 0:0, але судді віддали мінімальну перевагу супернику (3:2).

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

До того ж Давид став чемпіоном Європи серед юніорів.

Зазначимо, що це третя медаль спортсменів Одеської обласної федерації карате на турнірах серії А цього року. Дві срібні медалі здобула Юлія Палашевська – у Памплоні (28-30 січня) та Каїрі (10-12 червня, Коджаелі).

Згідно з регламентом, у змаганнях серії беруть участь спортсмени, починаючи з 33-го місця світового рейтингу. Серія А – другий за рангом турнір (після Прем'єр-ліги), який проходить у рамках серії "Карате 1".

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.