14-річна одеситка стала чемпіонкою України з плавання: тренувалася у холодній воді. Фото: noc-odessa.org.ua

01 грудня 2022 11:50

14-річна одеситка Надія Біловенко здобула шість медалей на чемпіонаті України з плавання, що проходив з 25 по 27 листопада у Броварах Київської області. Про це повідомляє регіональне відділення Національного олімпійського комітету.

Так, наша спортсменка стала однією із двох учасників першості, кому вдалося перемогти в одному виді у всіх трьох вікових категоріях – на стометрівці на спині, де вона встановила особистий рекорд (1.06,03). На дистанції 200 метрів цим же стилем вона з результатом 2.22,72 стала срібною призеркою серед дорослих і здобула золото у двох інших категоріях.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Одеситка здобула шість медалей як серед дорослих, так і серед молоді з юніорами.

Загалом спортсмени з Одеської області вибороли 20 медалей: десять золотих, шість срібних та чотири бронзові. У дорослих – десять нагород (4-3-3), у молоді – вісім (4-3-1), у юніорів – дві (2-0-0). Усі медалісти – вихованці СДЮШОР "Динамо".

Змагання проводились без попередніх запливів.

Тренер збірної України Олександра Курбанова розповіла, що тренування спортсменів проводилися в одеському спорткомплексі "Динамо" та СК "Метеор" у Дніпрі у дуже суворих умовах – без світла, у прохолодній воді, під виття сирен.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.