Одеські спортсмени вибороли дві медалі на міжнародному турнірі з боротьби

Одеські спортсмени вибороли дві медалі на міжнародному турнірі з боротьби.

Одеські спортсмени вибороли дві медалі на міжнародному турнірі з боротьби. Фото: noc-odessa.org.ua

10 березня 2023 17:14

Одеські спортсмени Владлен Козлюк та Магамед Закарієв вибороли дві медалі на міжнародному турнірі з боротьби. Про це повідомили у відділенні НОК на Одещині.

Так, борці здобули медалі на турнірі "Дан Колов – Нікола Петров", який відбувся у Софії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

25-річний Владлен Козлюк завоював "срібло" у категорії "до 97 кілограм" у змаганнях з греко-римської боротьби. У фіналі Владлен мінімально поступився чемпіону Європи-2017, бронзовому призеру Європейських ігор-2019 Феліксу Балдауфу з Норвегії - 2:3.

А його ровесник Магамед Закарієв став бронзовим призером у категорії "до 97 кілограм" у турнірі з вільної боротьби. Він достроково (1.47 до завершення) взяв гору над Нурсулатаном Азовим з Казахстану (7:2) Протягом турніру Магамед, також достроково, взяв гору над Ерханом Ейлаці (11:4), у чвертьфіналі – над Мамукою Кордзая з Грузії (8:0 ), але у півфіналі поступився корейцю Сео Джухвану (1:3).

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.