Гвардієць з Одеської області став чемпіоном Європи зі спортивної боротьби

Гвардієць із Одеської області став чемпіоном Європи.

Гвардієць із Одеської області став чемпіоном Європи. Фото: noc-odessa.org.ua

19 квiтня 2023 11:34

27-річний гвардієць із селища Тарутине Одеської області Василь Михайлов став чемпіоном Європи. Про це повідомляє пресслужба відділення Національного олімпійського комітету України на Одещині.

Так, у столиці Хорватії Загребі відбувся Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Тріумфатором змагань став майстер спорту України міжнародного класу старший сержант Василь Михайлов у ваговій категорії до 79 кілограмів.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У 1/8 фіналу Василь достроково переміг Ахсарбека Гулаєва зі Словаччини з рахунком – 15:4, у чвертьфіналі – виявився сильнішим за серба Хетика Каболова (8:1), а у півфіналі – бронзового призера молодіжного. Євро-2023 Сабухи Амірсланова з Азербайджану – 5:2 У фіналі змагань одесит переміг Георгіоса Кугіомцідіса з Греції (3:1) – чемпіона Європи-2022 у цій категорії.

За 40 секунд до кінця першого періоду Василь здійснив захоплення ноги та зумів "приземлити" суперника на килим. Після першого періоду – 2:1 на користь одеського спортсмена. За 1.07 до закінчення бою Василь у схожій ситуації набрав одне очко.

Як повідомили у НОК, до цього найвищим досягненням на чемпіонаті Європи була бронза, завойована у 2020 році, у цій же категорії.