Одесит завоював два "срібла" на міжнародному турнірі з плавання

Одесит завоював два "срібла" на міжнародному турнірі з плавання.

Одесит завоював два "срібла" на міжнародному турнірі з плавання. Фото: noc-odessa.org.ua

20 квiтня 2023 15:16

20-річний одеський спортсмен Вадим Науменко завоював два "срібла" на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open Stockholm 2023 з плавання. Про це повідомили у пресслужбі НОК на Одещині.

Так, плавець завоював срібні медалі на дистанції 200 метрів – на спині та комплексним плаванням.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У перший день змагань на дистанції 200 метрів на спині Вадим показав другий результат у кваліфікації (2.01,17) та у фіналі також став другим (2.00,76). У цьому ж запливі переміг інший плавець із Дніпра Олександр Желтяков, виконавши при цьому олімпійський норматив (1.57,18).

У заключний день турніру на своїй коронній дистанції 200 м комплексом одеський спортсмен був другим і у кваліфікації (2.02,31) та у фіналі (2.01,17). Олімпійський норматив цієї дистанції становить 1.57,84. Крім того, Вадим виконав у цьому виді норматив для участі у молодіжному чемпіонаті Європи (2.01,62), який проводитимуться вперше. Змагання намічені у Дубліні 10-13 серпня.

Ще у двох видах Вадим, хоч і не потрапив до фіналу А, встановив особисті рекорди: на дистанції 200 метрів вільним стилем (1.50,56) та 100-метрівці на спині (56,59).