Одеський спортсмен став призером Кубка Європи з дзюдо

Одеський спортсмен став призером Кубка Європи з дзюдо.

Одеський спортсмен став призером Кубка Європи з дзюдо. Фото: noc-odessa.org.ua

21 квiтня 2023 16:23

Одеський спортсмен Ігор Цуркан став бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо серед юніорів (U-21), що відбувся у Познані. Про це повідомили у відділенні Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Так, 18-річний Ігор завоював нагороду у категорії "до 81 кілограм, здобувши перемогу над італійцем Елією Салветті. Він вдруге поспіль цього року став бронзовим призером етапу Кубка Європи серед юніорів після успіху в португальській Коїмбрі (25-26 березня).

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Загалом у змаганнях у категорії взяли участь 44 дзюдоїсти, а всього у змаганнях взяли участь 417 спортсменів із 24 країн.

На своєму турнірному шляху Ігор переміг француза Люку Фрафуке-Пертуса, бельгійця Ремі Декура, Омара Азераджаблі з Азербайджану, а у півфіналі поступився італійському дзюдоїсту Брайту Маддалоні Носа, якого він, до речі, переміг у бронзовому поєдинку у Коїмбрі.

Втім, італієць є срібним призером юніорського чемпіонату Європи-2022.