Одеський кікбоксер став переможцем міжнародного турніру

Одеський кікбоксер став переможцем міжнародного турніру Фото: omr.gov.ua

09 травня 2023 11:39

Одеський кікбоксер – переможець міжнародного турніру. Про це повідомляє пресслужба міськради.

7 травня 2023 року у місті Арнсберг (Німеччина) завершився відкритий чемпіонат Німеччини з кікбоксингу WTKA.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У складі національної збірної команди України у змаганнях взяв участь студент Одеського політехнічного університету Віталій Войнов. Вихованець тренера Саргіса Хачатряна (бійцівський клуб STAFF) здобув впевнену перемогу у ваговій категорії 67 кілограмів. Свою перемогу Віталій присвятив захисникам України.

Нагадаємо, що спортсмени Одеської області вибороли медалі на чемпіонатах Європи з дзюдо та бодібілдингу.

• Одеський кікбоксер став переможцем міжнародного турніру фото
  • Одеський кікбоксер став переможцем міжнародного турніру фото 1
  • Одеський кікбоксер став переможцем міжнародного турніру фото 2

Одеський кікбоксер став переможцем міжнародного турніру фото

Усі фото: omr.gov.ua

А на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів із порушенням слуху спортсмени Одеської області вибороли три медалі. Дві срібні медалі в активі Максима Кулі (вагова категорія 81 кілограм), ще одна бронзова нагорода виборів Іван Костенко (вагова категорія 60 кілограм).

Багато медалей отримали спортсмени Одеської області на чемпіонаті Європи з бодібілдингу, який проходить у місті Санта-Сусанна (Іспанія). Наші спортсмени здобули чотири золоті та дві бронзові нагороди. Золоті медалі Україні принесли Євгеній Московцев, Ірина Грабовська, Ганна Тунік, Ольга Болдусєва. Бронзові медалі вибороли Ольга Одина, Євген Пономарьов. ©

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.