Одесит посів перше місце зі скелелазіння на етапі Кубка Європи

Одесит посів перше місце зі скелелазіння на етапі Кубка Європи.

Одесит посів перше місце зі скелелазіння на етапі Кубка Європи. Фото: noc-odessa.org.ua

14 червня 2023 12:33

18-річний одесит Григорій Ільчишин посів перше місце на етапі Кубка Європи зі скелелазіння серед дорослих за швидкістю.

У змаганнях, що відбулися 12 червня в Інсбруку (Австрія), взяв участь 41 спортсмен із дев'яти країн Європи.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зазначимо, що Ільчишин – вихованець дитячо-юнацької спортшколи №12. Його тренери – Любов Зімова та Віктор Ремнєв.

10 червня став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів у Дуйсбурзі, а вже 12 червня виграв етап Кубка Європи в австрійському Інсбруку.

Зазначимо, Григорій володар трьох медалей чемпіонату світу серед юніорів (чемпіон-2019), а в 2021 році став срібним призером чемпіонату Європи серед юнаків (U-18). Гамбурзі. Крім того, у квітні він завоював срібло на етапі у Тарнуві.