Одесит став переможцем чемпіонату Європи з боксу серед юніорів

Одесит став переможцем чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

01 серпня 2023 10:30

Одеський спортсмен Олександр Слєсарєв став переможцем чемпіонату Європи з боксу серед юніорів (15-16 років), який пройшов у румунському місті Плоєшті. Про це повідомили у пресслужбі НОК на Одещині.

У фіналі змагань у ваговій категорії "до 80 кілограм" Олександр здолав британця Лео Атанга з рахунком 3:2 (27:28, 29:28, 28:29, 29:28, 29:28).

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У другому раунді спортсмен переміг серба Габріеля Макіча достроково, Ахмеда Абдулгамідова з Німеччини – з рахунком 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27), а Роселіна Бачевського з Болгарії – з міні перевагою – 3:2 (28:29, 28:29, 30:27, 30:27. 29:28).

Це вже друга медаль Олександра на вікових чемпіонатах Європи. 2021 року він став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків у категорії "до 80 кілограм".

Одеський спортсмен Олександр Слєсарєв став переможцем чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.Одеський спортсмен Олександр Слєсарєв став переможцем чемпіонату Європи з боксу серед юніорів. Фото: noc-odessa.org.ua

Нагадаємо, що чемпіон Всесвітніх ігор-2022, багаторазовий чемпіон світу одесит Ігор Любченко виборов золоту медаль Європейських ігор-2023 з таїландського боксу муей тай.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.