Юний боксер з Одеси завоював срібну медаль на Всесвітній Гімназіаді

Юний боксер з Одеси завоював срібну медаль на Всесвітній Гімназіаді.

Юний боксер з Одеси завоював срібну медаль на Всесвітній Гімназіаді. Фото: omr.gov.ua

02 вересня 2023 13:10

Юний одесит Іван Карпов виборов срібну медаль на Всесвітній літній Гімназіаді з боксу. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

У змаганнях, що відбулися у Ріо-де-Жанейро, взяли участь 387 юнаків та дівчат із 40 країн світу.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

"У складі юнацької збірної команди України у ваговій категорії 48 кілограм виступав вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №8 Карпов Іван, який гідно представив наше місто, завоювавши срібну медаль", – йдеться в повідомленні.

Юний боксер з Одеси завоював срібну медаль на Всесвітній Гімназіаді фото

До Гімназіади спортсмена підготували тренери-викладачі Володимир Осіпчук та Ігор Гордієнко.

Раніше спортсмен із міста Роздільна Одеської області Андрій Дорошенко отримав титул чемпіона Європи зі стрільби на мультиспортивному Євро-2023.

Також Vgorode повідомляв про те, що 20-річний плавець з Одеси Вадим Науменко посів четверте місце на чемпіонаті Європи в Дубліні та встановив національний рекорд України.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.