Борець із Одеської області вдруге став бронзовим призером Чемпіонату світу

Борець із Одеської області вдруге став бронзовим призером Чемпіонату світу.

Борець із Одеської області вдруге став бронзовим призером Чемпіонату світу. Фото: tarutyne-sr.gov.ua

20 вересня 2023 20:16

Чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи, колишній вихованець Тарутинської ДЮСШ Василь Михайлов у складі Національної команди України взяв участь у Чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив у столиці Сербії Белграді з 16 по 18 вересня. Про це повідомили у пресслужбі Тарутинської селищної ради.

Змагання спортсмен розпочав із 1/8 фіналу. Усі поєдинки в 1/8 та 1/4 спортсмен провів успішно, але у півфіналі здобув перемогу його суперник із Грузії.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

18 вересня наш спортсмен змагався за бронзову відзнаку Чемпіонату. Цей етап змагань він провів вдало та зумів здолати суперника. Тим самим Василь Михайлов повторив свій минулорічний успіх і став бронзовим призером Чемпіонату світу з вільної боротьби. Його бронза – єдина медаль чоловічої збірної команди України.

• Борець із Одеської області вдруге став бронзовим призером Чемпіонату світу фото 1

Борець із Одеської області вдруге став бронзовим призером Чемпіонату світу фото

"Завдяки силі волі та завдяки титанічній праці спортсмена, завдяки підтримці тренерів та усіх вболівальників наш борець став найкращим. Пишаємося своїм земляком! Василь – ти наша гордість! Бажаємо тобі нових звершень та нових перемог! Віримо в Головну Перемогу!" – йдеться у повідомленні селищної ради.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.