Одеський спортсмен став чемпіоном Всесвітніх ігор з єдиноборств

Одеський спортсмен став чемпіоном Всесвітніх ігор із єдиноборств.

Одеський спортсмен став чемпіоном Всесвітніх ігор із єдиноборств. Фото: omr.gov.ua

24 жовтня 2023 12:17

Спортсмен із Одеси Іван Малін став чемпіоном Всесвітніх ігор з єдиноборств. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Так, з 20 по 30 жовтня у столиці Саудівської Аравії Ель-Ріяді проходить World Combat Games 2023. У рамках цього міжнародного мультиспортивного фестивалю відбуваються змагання з 16 різних видів єдиноборств. Україну на Іграх представляють 57 спортсменів у 11 видах спорту.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У складі національної збірної команди України успішно виступив одеський спортсмен, майстер спорту України міжнародного класу Іван Малін (тренери – Магомед Магдієв та Лернік Мусаелян).

У змаганнях з греплінгу у категорії до 100 кілограмів одесит здобув впевнену перемогу та завоював золоту медаль.

Після чотирьох днів українська збірна очолює загальний медальний залік, маючи у своїй спадщині 20 нагород, з яких: десять золотих, сім срібних та три бронзові нагороди.