Карате та пляжний волейбол: два спортсмени з Одеської області здобули медалі

Карате та пляжний футбол: два спортсмени з Одеської області здобули медалі - фото

31 жовтня 2022 09:55

Два спортсмени з Одеської області здобули медалі. Так, Едуард Резнік став срібним призером турніру серії Beach Pro Tour Challenge з пляжного волейболу в Дубаї, а спортсменка Одеської обласної федерації карате Поліна Марченко стала бронзовим призером чемпіонату світу серед юніорів, який триває у Туреччині. Про це повідомили у НОК в Одеській області та в Управлінні фізичної культури та спорту Одеської ОДА.

Beach Pro Tour складається з трьох рівнів: Future, Challenge та Elite 16. На першому з них Едуард Резнік у парі із Сергієм Поповим вибороли дві срібні медалі. На другому турнірі дует посів четверте місце. У фінальному етапі змагань пара поступилася дуету із США з результатами 0-2 та посіла друге місце. Наразі спортсмени займають найвищу серед українських команд позицію у світовому рейтингу – 41 місце.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

А спортсменка Одеської обласної федерації карате Поліна Марченко здобула перемогу у категорії "до 48 кілограм". Вона вразила спортсменку Кайаджан Хатідже Сена з рахунком 1-0.

• Карате та пляжний волейбол: два спортсмени з Одеської області здобули медалі фото 1

Усі фото: noc-odessa.org.ua та facebook.com/odessa.gov

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.