Одеський "Чорноморець" обіграв харківський "Металіст 1925" у товариському матчі

Одеський "Чорноморець" обіграв харківський "Металіст 1925" у товариському матчі. Фото: metalist1925.com

24 вересня 2022 22:01

Одеський "Чорноморець" переміг у товариському матчі з харківським "Металістом 1925". Про це повідомили у пресслужбі футбольного клубу.

Гра відбулася сьогодні у Києві на стадіоні НТК імені Віктора Баннікова.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Перший тайм матчу закінчився із рахунком 1:1. Голи забили гравець "Чорноморця" Дмитро Юсов та харківський гравець Ярослав Мартинюк. А ось у другому таймі одесити завдяки другому м'ячу, який забив у ворота суперників Юсов, та голу Івана Литвиненка вирвали перемогу.

Відео: YouTube-канал "FC Metalist 1925"

Спаринг відбувся під час перерви чемпіонату України, спричиненої міжнародною паузою на матчі національних збірних. Після поновлення чемпіонату "Чорноморець" 2 жовтня зіграє з "Олександрією", а "Металіст 1925" вже 30 вересня зустрінеться на полі з "Колосом".

На даний момент "Чорноморець" посідає 13-те місце у турнірній таблиці УПЛ.

Нагадаємо, 4 вересня на одеському стадіоні "Чорноморець" відбувся перший за дев'ять місяців футбольний матч. У гості до гравців одеської "чорно-синьої" команди завітав "Інгулець" із селища Петрове Кіровоградської області. Обидві команди вели запеклу боротьбу за першу перемогу в сезоні. Матч завершився з рахунком 1:1.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.