Спортсмени з Одеської області вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи з карате

Спортсмени з Одеської області вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи з карате. Фото: noc-odessa.org.ua

07 лютого 2023 12:04

Спортсмени Одеської обласної федерації карате вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи серед молоді, юніорів та кадетів, що відбувся 3-5 лютого на Кіпрі (Ларнака). Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України на Одещині.

В активі спортсменів ООФК за однією срібною та бронзовою нагородою. 18-річна каратистка з Чорноморська Наталія Осадчук стала срібною призеркою у змаганнях серед молоді ("до 55 кілограм"), причому Наталя здобула медаль на другому Євро поспіль (у 2022-му також срібло – у змаганнях юніорів, "до юніорів," а 17-річна Поліна Марченко здобула бронзу серед юніорів (до 48 кілограм), додавши її до бронзи юніорського чемпіонату світу 2022 року.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Загалом на Євро виступали вісім спортсменів ООФК. Найвищий результат серед інших спортсменів показав 18-річний Ярослав Федоров із Чорноморська – він, як і на попередньому Євро, посів сьоме місце у змаганнях у ката серед молоді. Він пройшов два раунди змагань, зупинившись на третьому.

Збірна України на 50-му кадетсько-юніорському та 11-му молодіжному (U21) чемпіонаті Європи здобула вісім нагород (чотири золоті, дві срібні, дві бронзові), посівши третє місце у медальному заліку.