Прокуратура розпочала розслідування з приводу сьогоднішньої атаки дронів на зерновий термінал на Одещині. Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.
У прокуратурі нагадали, що росіяни вночі 11 липня вдарили дроном-камікадзе "Шахед" зерновим терміналом, який знаходиться на території одного з морських портів Одеської області. Після атаки там почалася пожежа.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
"При процесуальному керівництві прокурорів Одеської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни", - сказано у повідомленні правоохоронців.
Нагадаємо, що всього ворог випустив 28 дронів-камікадзе. У взаємодії з ППО інших складових Сил оборони знищено 26 ударних БпЛА та один розвідувальний безпілотник типу Zala.
За їхніми словами, обстріл порту доводить, що ворог і надалі продовжуватиме перешкоджати роботі "зернової угоди". Раніше таку ж версію озвучили у ОК "Південь".