Любителя РФ з Одеси, який писав пости в "Однокласниках", зобов'язали прочитати книги з історії України

Любителя РФ з Одеси, який писав пости в Однокласниках, зобов'язали прочитати книги з історії України.

Любителя РФ з Одеси, який писав пости в Однокласниках, зобов'язали прочитати книги з історії України. Фото: fazarosta.com

Події
22 вересня 15:08

Одесита зобов'язали прочитати книги з історії України через любов до солдатів РФ. Таке рішення ухвалив Приморський районний суд. Про це стало відомо із судового реєстру.

Так, у забороненій соцмережі "Однокласники" городянин називав російських окупантів "героями" та закликав до переходу України до складу Росії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Ось приклади його повідомлень:

"Російський солдат-воїн визволитель! Пройшло 77 років нічого не змінилося! Він на своїй посаді!" і "жителі Сербії стали навколішки, щоб помолитися за силу та удачу російських солдатів на Україні, дякую вам величезне, братики".

Суддя Денис Донцов вирішив, що аматор РФ має прочитати 10 томів "Історія України-Русі" Миколи Аркаса до 31 жовтня 2022 року та "Чорна рада" Пантелеймона Куліша до 30 листопада 2022 року.

Також він одержав три роки умовного терміну.

Нагадаємо, що суддя Малиновського райсуду Одеси Олександр Гарський, котрий багатьох своїх підсудних зобов'язав читати книги, вигадав нове нестандартне покарання для порушників закону. Тепер вони дивитимуться і фільми.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах