Похолодання в Одесі: куди звертатися бездомним людям

Похолодання в Одесі: куди звертатись бездомним людям.

Похолодання в Одесі: куди звертатись бездомним людям. Фото: nihilist.li

Події
24 листопада 2023 14:03

Через погіршення погоди та для того, щоб запобігти переохолодженню та обмороженню людей в Одесі, посилили роботу з виявлення безпритульних осіб, які потребують допомоги. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Якщо ви зустріли безпритульного - запропонуйте звернутися до Одеського міського центру реінтеграції осіб без певного місця проживання, де безпритульні можуть ночувати та отримувати різні соціальні послуги:

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

- жіноче відділення за адресою: Балтська дорога, 2 (зупинка "Ярмарочна площа"), телефон: (048) 705-32-17 (цілодобово);

- чоловіче відділення за адресою вулиця Ціолковського, 1 (зупинка "З-д Шустів"), телефон: (048) 732-61-85 (цілодобово), (048) 732-40-18 з 9:00 до 17:00.

Нагадаємо, що на даний момент на Одещині розгорнули та запрацювали 55 "пунктів Незаломності " на базах пожежно-рятувальних частин ДСНС. Пункти Незламності" ДСНС знаходяться як у стаціонарних будівлях, так і у великих наметах по всій області та в Одесі включно. Взимку минулого року один із таких центрів зміг прийняти під час блекауту одночасно близько 300 осіб.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах