Коли на Одещині приватизують ще один порт

Коли на Одещині приватизують ще один порт.

Коли на Одещині приватизують ще один порт. Фото: cfts.org.ua

Події
19 сiчня 2023 17:11

Наприкінці січня чи початку лютого 2023 року в Одеській області приватизують ще один порт – ЄВК ДП "Білгород-Дністровський МТП". Про це розповів керівник регіональної філії Фонду державного майна Олександр Славський.

Білгород-Дністровський порт розташований на західному березі Дністровського лиману. Він спеціалізується на перевантаженні лісових, сипких, будівельних вантажів та інших генеральних з сухопутних видів транспорту на морські судна та у зворотному напрямку.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Приватизація інших портів поки що не планується – в уряді хочуть проаналізувати результати продажу Усть-Дунайського та Білгород-Дністровського портів, і вже на цих підставах приймати такі рішення.

Нагадаємо, що в Одеській області за 201 мільйон гривень вперше в Україні приватизували морський торговий порт "Усть-Дунайськ", розташований біля входу в Кілійське гирло Дунаю.

Як повідомив голова Фонду держмайна Рустем Умеров, порт був одним із найменших морських. "Усть-Дунайськ" одним із перших відновив роботу після початку повномасштабного вторгнення російської армії. Має великий потенціал для розвитку українського експорту продовольства. Але для цього необхідні інвестиції, які може принести приватний бізнес.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах