Одесит став срібним призером чемпіонату світу зі скелелазіння

Одесит став срібним призером чемпіонату світу зі скелелазіння.

Одесит став срібним призером чемпіонату світу зі скелелазіння. Фото: omr.gov.ua

31 серпня 2022 16:29

Одеський спортсмен Григорій Ільчишин посів друге місце на чемпіонаті світу зі скелелазіння серед молоді, що відбувся з 22 по 31 серпня 2022 року у місті американському місті Даллас. Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 650 спортсменів із 38 країн світу.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У складі збірної України зі скелелазіння виступили вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №12.

За результатами змагань одесит Григорій Ільчишин виборов срібну медаль, виконавши норму майстра спорту міжнародного класу України.

Переможців та призерів чемпіонату нагородили медалями та грамотами.

Нагадаємо, що військові спортсмени Одеської області вибороли шість медалей на "Іграх воїнів-2022 ", які проходять в американському місті Орландо штату Флорида.

А Одеський спортсмен, вихованець СДЮШОР "Динамо", Вадим Науменко посів восьме місце на чемпіонаті Європи з плавання, що завершився в Римі. Це найкращий результат в історії українського спорту на дистанції 200 метрів комплексом із 1997 року.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.