Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги

Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги.

Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги. Фото: facebook.com/bilgorod.d.gov.ua

03 квiтня 2023 16:13

Спортсмени Одещини продовжують тримати свій фронт. Про це повідомляє пресслужба Одеської ОДА.

Так, Юрій Захарєєв переміг на міжнародному турнірі з боксу імені Альгірдаса Шоцікаса у литовському Каунасі. Юрій став найкращим у ваговій категорії до 71 кілограм. Зазначимо, що Юрій Захарєєв виступить на Європейських іграх-2023 у Польщі, де боротиметься за олімпійську ліцензію.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Одесит Григорій Ільчишин завоював срібло на першому етапі Кубка Європи зі скелелазіння.

Олексій Грабаров завоював чотири медалі на міжнародних змаганнях із плавання, що проходять у Кіпрі.

Три перемоги у чоловічій Суперлізі у черкаському "баблі" здобула одеська "БІПА".

Чотири золоті медалі у вільній боротьбі вибороли спортсмени Одеської області на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок U-20.

На чемпіонаті України з армрестлінгу серед юніорів Микита Кіріяк та Рональд Дімов на двох вибороли чотири медалі у ваговій категорії 90 кілограм.

А спортсменка родом із Білгорода-Дністровського Одеської області Марія Зєнкіна стала чемпіонкою України з вільної боротьби. Вона виборола золоту медаль у категорії до 76 кг на Чемпіонаті України серед юніорів та юніорок U-20 з вільної боротьби. Змагання проходили з 29 березня до 1 квітня у місті Коростень Житомирської області. Спортсменка увійде до збірної команди, яка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи.