Житель Одеської області потрапив до трійки найсильніших борців планети

Житель Одеської області потрапив до трійки найсильніших борців планети.

Житель Одеської області потрапив до трійки найсильніших борців планети. Фото: gettyimages.com

25 жовтня 2023 17:18

Уродженець Тарутинської громади на Одещині Василь Михайлов посів друге місце серед найсильніших борців планети за версією UWW – United World Wrestling. Про це повідомили в Асоціації спортивної боротьби України.

У ваговій категорії 79 кілограм Василь увійшов до трійки лідерів цьогорічного рейтингу.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У змаганнях, що проходили під егідою UWW, борець здобув 11 перемог і програв один гай, здобувши три медалі.

Зазначимо, що Василь Михайлов є чемпіоном Європи та двічі бронзовим призером чемпіонатів світу. Також він є чемпіоном світу з пляжної боротьби.

Нагадаємо, що спортсмен з Одеси Іван Малін став чемпіоном Всесвітніх ігор із єдиноборств. Так, з 20 по 30 жовтня у столиці Саудівської Аравії Ель-Ріяді проходить World Combat Games 2023. У рамках цього міжнародного мультиспортивного фестивалю відбуваються змагання з 16 різних видів єдиноборств. Україну на Іграх представляють 57 спортсменів у 11 видах спорту.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.