Юний одесит став переможцем чемпіонату світу з єдиноборств

Юний одесит став переможцем чемпіонату світу з єдиноборств.

Юний одесит став переможцем чемпіонату світу з єдиноборств. Фото: omr.gov.ua

25 жовтня 2022 16:28

Учень 9-го класу Одеської загальноосвітньої школи №68 Максим Ляшевський виборов дві золоті медалі для збірної команди України на чемпіонаті світу з єдиноборств "Комбат самозахист ICO". Про це повідомляє пресслужба міськради.

Так, чемпіонат проходив з 14 по 16 жовтня 2022 року у місті Надьканіжа (Угорщина). У змаганнях взяли участь представники понад 20-ти країн світу та близько 750 спортсменів.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Змагання проходили у таких видах спорту: кікбоксинг, бокс, ММА та греплінг.

У складі збірної команди України на чемпіонаті світу успішно виступили учні одеських навчальних закладів.

Юний одесит став переможцем у змаганнях з К-1 (кікбоксинг) та Oriental box у категорії 14-15 років, вага 55.1-60 кілограм, здобувши перемогу над спортсменами з Румунії та Угорщини.

Загалом українська збірна посіла друге загальнокомандне місце.

Нагадаємо, що раніше 15-річний одесит Марк Куліш став срібним призером міжнародного турніру з фігурного катання.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.