Одеська фігуристка виборола бронзу в Румунії

Одеська фігуристка виборола бронзу в Румунії.

Одеська фігуристка виборола бронзу в Румунії. Фото: noc-odessa.org.ua

19 сiчня 2023 09:37

Одеська фігуристка Анастасія Васильченко здобула бронзову медаль на турнірі Edusport Trophy 2023 у місті Отопені у Румунії. Про це повідомили у НОК на Одещині.

15-річна спортсменка виграла медаль, встановивши в результаті змагань особистий рекорд 134,28 бала.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У довільній програмі вона набрала 90,86 бала, виконавши серію потрійних стрибків, а також каскади як "потрійний ритбергер + подвійний кожух", "потрійний лутц + подвійний".

Як повідомляє обласне відділення Національного олімпійського комітету, це останній старт перед Європейським юнацьким олімпійським фестивалем, який розпочинається вже 21 січня.

Нагадаємо, що капітан одеського "Чорноморця" Сергій Кравченко залишає футбольний клуб "Чорноморець" та завершує кар'єру гравця. Так тепер він займеться кар'єрою тренера.

Раніше ми повідомляли, що 14-річна одеситка Надія Біловенко здобула шість медалей на чемпіонаті України з плавання, що проходив з 25 по 27 листопада у Броварах Київської області.

Підписуйтесь на нас в Instagram, Facebook і Viber, щоб швидше дізнаватися про всі новини та читати наші ексклюзивні огляди.